Drukuj

1029 października w naszej szkole obchodzono HALLOWEEN. Szkoła była przystrojona plakatami o tematyce Halloween oraz motywami związanymi z tym świętem (nietoperzami, duchami i dyniami), wykonanymi przez uczennice klasy III c: Natalię Stek, Kamilę Pawłowską, Martynę Kubaszewską oraz Aleksandrę Zdrojewską. Celem imprezy było przybliżenie uczniom jednego z najbardziej popularnych świąt obchodzonych w krajach anglojęzycznych.

Jury w składzie: Agata Kołodziejczyk, Paulina Kleinschmidt oraz Krystian Goździalski, oceniało zadania wykonane przez uczniów poszczególnych klas – plakaty o tematyce związanej ze świętem Halloween oraz lampiony z dyni. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego natomiast oceniali wiersze o tematyce Halloween napisane przez uczniów, jak również quizy wiedzy o Halloween oraz konkurs na skojarzenia z tym świętem. Uczniowie aktywnie włączyli się w udział w obchodach Halloween w naszej szkole, większość z nich była ubrana na czarno. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. Patrycją Koczorowską i p. Beatą Wallicht.

W rywalizacji klas najlepszy wynik uzyskała klasa III a na drugim miejscu znalazła się klasa II a, natomiast na trzecim klasa III d.

Galeria... [TUTAJ]